Miesiąc przedsiębiorczości

„Miesiąc Przedsiębiorczości” to projekt realizowany na Wzgórzu poprzez Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji działające w naszej szkole. Tegoroczna edycja projektu miała miejsce od 10.11.2014, a zakończyła się 12.12.2014. Głównym celem projektu było umocnienie w uczniach postaw aktywnych i przedsiębiorczych. Służyć temu miały szkolenia, konkursy i spotkania z pracodawcami.

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu współpracy ekonomicznej. Szkoła na Wzgórzu po raz kolejny realizuje projekt Miesiąc Przedsiębiorczości współfinansowany przez Narodowy Bank Polski oraz lokalnych przedsiębiorców. W tym roku projekt trwa od 10 listopada do 12 grudnia 2014.

Celem projektu jest umacnianie w uczniach postaw przedsiębiorczych, zapoznanie ich z środowiskiem lokalnego biznesu, poznanie rodzimego rynku pracy a także przygotowanie uczniów do aktywnego wejścia na rynek pracy po ukończeniu szkoły.