2016

Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach 25 listopada 2016 roku zorganizowało w Gościńcu Kaszubskim akcję charytatywną „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem” na rzecz młodzieży ZSZiO w Kartuzach.

W piątkowy wieczór spotkali się lokalni przedsiębiorcy, rodzice uczniów nauczyciele i absolwenci ZSZiO w Kartuzach po to, aby pomóc innym.

W czasie spotkania licytowano m.in. oryginalną piłkę nożną PZPN z podpisami reprezentantów narodowej kadry piłkarskiej, piłkę z podpisami zawodników Hiszpanii – Mistrzami Euro2012, piłkę i koszulkę z podpisami zawodników drużyny siatkarskiej Lotos Trefl Gdańsk, koszulkę z podpisem P. Chrapkowskiego oraz bombki świąteczne z podpisami D. Michalczewskiego i N. Partyki, własnoręcznie robione produkty świąteczne przekazane przez młodzież ZSZiO w Kartuzach oraz darowizny przekazane przez przedsiębiorców.

Podczas spotkania odbył się koncert szkolnego zespołu z ZSZiO w Kartuzach pod opieką pani D. Kostrzewy. Miłą niespodziankę muzyczną przygotowały Joanna i Aleksandra Rybakowskie, orkiestra „Kręgiel Band” z Bojana oraz DJ Rafał Stencel.

Serdeczne podziękowania za wsparcie tej akcji charytatywnej składamy darczyńcom i licytującym: państwu Dorocie i Mirosławowi Byczkowskim, Grażynie i Adamowi Czerwionka, Ewie i Arkadiuszowi Wiczkowskim, Genowefie i Kazimierzowi Mejer, Beacie i Andrzejowi Młyńskim, Hannie i Dariuszowi Riegel, Dorocie i Robertowi Adamowskim, Halinie i Wiesławowi Kleba, Agnieszce i Rafałowi Bolduan, Donacie i Grzegorzowi Woźniak, Anieli i Filipowi Raba, Paulini i Bartoszowi Langowskim, Sabinie i Maćkowi Labuda, Kamili i Bartoszowi Karczewskim, Emilii i Markowi Cieszyńskim, Marcie i Markowi Zaborowskim, Renacie i Tomaszowi Szyca,  Danucie i Ireneuszowi Młyńskim, pani Zofii Stencel, panom Mirosławowi Szutenberg, Tomaszowi Kwiecień, Jackowi Kluge, przedsiębiorstwom: AutoMiras, GS Żukowo, Miład z Żukowa, Moda Damska „Trendy” S. Niklas, Bridgestone, restauracji Gościniec Kaszubski, „Mała Cegielnia”, „Pod Orłem”, hotelom „Kiston”, „Miłosz”, „Faleza” z Jastrzębiej Góry, „Pałac Romantyczny” w Turznie k/Torunia, Zakładowi Jubilerskiemu Paweł Ziemann, Zakładowi Fryzjerskiemu „NeewLook M. Papina”, Cukierni „Alicja”, Stajni FIORD w Łapalicach oraz „Fitness FORMA”, gabinetowi AFRODYTA pani M. Elgert,

Gorące podziękowania dla wszystkich tych, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w czasie tej akcji charytatywnej.

Za okazane serce serdeczne podziękowania składa zarząd Stowarzyszenia.

Uczniowie ZSZiO aktywnie wzięli udział w zajęciach szkoleniowych z matematyki przygotowujących do egzaminu maturalnego w okresie od 01.10.2015 do dnia 21.04.2016. Zajęcia prowadził  jako wolontariusz student Politechniki Gdańskiej - pan Piotr Mejer

Podkategorie

Realizacja projektu Rozwój piłki siatkowej - Wzgórze 2016 współfinansowany ze środków Powiatu Kartuskiego

Projekt realizowany z Powiatem Kartuskim.

VII Powiatowy Konkurs ABC MŁODEGO EKONOMISTY skierowany jest do uczniów gimnazjum z powiatu kartuskiego. Konkurs odbędzie się 25 maja 2016 roku w ZSZiO w Kartuzach.

Materiały pomocnicze dla uczestników konkursu: Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu współpracy ekonomicznej.

„Co to jest podatek?”

„Pieniądz i jego rola we współczesnym świecie”

„Czy warto inwestować?”

„Czy mogę wpłynąć na wysokość mojego dochodu?”

„Konsument i jego prawa w Polsce i w Unii Europejskiej”
    „Czy zaciąganie kredytów bankowych jest opłacalne?”

„Banki a parabanki”

"Od czego zależy czy będę bezrobotny?"

„Lokata a kredyt bankowy” - zadania

"Strefa euro"

Prosimy o zapoznanie się z aplikacją NBP Safe, poświęconą polskim pieniądzom dostępną na stronie www.nbp.pl/nbpsafe/pl.html oraz z aplikacją edukacyjną „NBP Poznaj bankomat” (na tablety z systemami Android, iOS i Windows).

Aby zapoznać się z regulaminem kliknij tutaj...

DO WYGRANIA ATRAKCYJNE NAGRODY:

m. in. tablet, miniwieża i czytnik e-book