2016

  Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach 25 listopada 2016 roku zorganizowało w Gościńcu Kaszubskim akcję charytatywną „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem” na rzecz młodzieży ZSZiO w Kartuzach.

  W piątkowy wieczór spotkali się lokalni przedsiębiorcy, rodzice uczniów nauczyciele i absolwenci ZSZiO w Kartuzach po to, aby pomóc innym.

  W czasie spotkania licytowano m.in. oryginalną piłkę nożną PZPN z podpisami reprezentantów narodowej kadry piłkarskiej, piłkę z podpisami zawodników Hiszpanii – Mistrzami Euro2012, piłkę i koszulkę z podpisami zawodników drużyny siatkarskiej Lotos Trefl Gdańsk, koszulkę z podpisem P. Chrapkowskiego oraz bombki świąteczne z podpisami D. Michalczewskiego i N. Partyki, własnoręcznie robione produkty świąteczne przekazane przez młodzież ZSZiO w Kartuzach oraz darowizny przekazane przez przedsiębiorców.

  Podczas spotkania odbył się koncert szkolnego zespołu z ZSZiO w Kartuzach pod opieką pani D. Kostrzewy. Miłą niespodziankę muzyczną przygotowały Joanna i Aleksandra Rybakowskie, orkiestra „Kręgiel Band” z Bojana oraz DJ Rafał Stencel.

  Serdeczne podziękowania za wsparcie tej akcji charytatywnej składamy darczyńcom i licytującym: państwu Dorocie i Mirosławowi Byczkowskim, Grażynie i Adamowi Czerwionka, Ewie i Arkadiuszowi Wiczkowskim, Genowefie i Kazimierzowi Mejer, Beacie i Andrzejowi Młyńskim, Hannie i Dariuszowi Riegel, Dorocie i Robertowi Adamowskim, Halinie i Wiesławowi Kleba, Agnieszce i Rafałowi Bolduan, Donacie i Grzegorzowi Woźniak, Anieli i Filipowi Raba, Paulini i Bartoszowi Langowskim, Sabinie i Maćkowi Labuda, Kamili i Bartoszowi Karczewskim, Emilii i Markowi Cieszyńskim, Marcie i Markowi Zaborowskim, Renacie i Tomaszowi Szyca,  Danucie i Ireneuszowi Młyńskim, pani Zofii Stencel, panom Mirosławowi Szutenberg, Tomaszowi Kwiecień, Jackowi Kluge, przedsiębiorstwom: AutoMiras, GS Żukowo, Miład z Żukowa, Moda Damska „Trendy” S. Niklas, Bridgestone, restauracji Gościniec Kaszubski, „Mała Cegielnia”, „Pod Orłem”, hotelom „Kiston”, „Miłosz”, „Faleza” z Jastrzębiej Góry, „Pałac Romantyczny” w Turznie k/Torunia, Zakładowi Jubilerskiemu Paweł Ziemann, Zakładowi Fryzjerskiemu „NeewLook M. Papina”, Cukierni „Alicja”, Stajni FIORD w Łapalicach oraz „Fitness FORMA”, gabinetowi AFRODYTA pani M. Elgert,

  Gorące podziękowania dla wszystkich tych, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w czasie tej akcji charytatywnej.

  Za okazane serce serdeczne podziękowania składa zarząd Stowarzyszenia.


   

  Uczniowie ZSZiO aktywnie wzięli udział w zajęciach szkoleniowych z matematyki przygotowujących do egzaminu maturalnego w okresie od 01.10.2015 do dnia 21.04.2016. Zajęcia prowadził  jako wolontariusz student Politechniki Gdańskiej - pan Piotr Mejer

  Podkategorie

  Realizacja projektu Rozwój piłki siatkowej - Wzgórze 2016 współfinansowany ze środków Powiatu Kartuskiego

  Projekt realizowany z Powiatem Kartuskim.

  VII Powiatowy Konkurs ABC MŁODEGO EKONOMISTY skierowany jest do uczniów gimnazjum z powiatu kartuskiego. Konkurs odbędzie się 25 maja 2016 roku w ZSZiO w Kartuzach.

   

  Materiały pomocnicze dla uczestników konkursu: Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu współpracy ekonomicznej.

  „Co to jest podatek?”

  „Pieniądz i jego rola we współczesnym świecie”

  „Czy warto inwestować?”

  „Czy mogę wpłynąć na wysokość mojego dochodu?”

  „Konsument i jego prawa w Polsce i w Unii Europejskiej”
  „Czy zaciąganie kredytów bankowych jest opłacalne?”

  „Banki a parabanki”

  "Od czego zależy czy będę bezrobotny?"

  „Lokata a kredyt bankowy” - zadania

  "Strefa euro"

   

  Prosimy o zapoznanie się z aplikacją NBP Safe, poświęconą polskim pieniądzom dostępną na stronie www.nbp.pl/nbpsafe/pl.html oraz z aplikacją edukacyjną „NBP Poznaj bankomat” (na tablety z systemami Android, iOS i Windows).

   

  Aby zapoznać się z regulaminem kliknij tutaj...

   

  DO WYGRANIA ATRAKCYJNE NAGRODY:

  m. in. tablet, miniwieża i czytnik e-book

  © Stowarzyszenie dla rozwoju edukacji. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019

  Menu

  Free Joomla! templates by Engine Templates