Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy Zespole Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących w Kartuzach

Jubileuszowa „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem”

Już po raz dziesiąty Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach  zorganizowało akcję charytatywną. W dniu 23 listopada na spotkanie w Gościńcu Kaszubskim przybyli lokalni przedsiębiorcy, rodzice, nauczyciele oraz absolwenci ZSZiO.

Podczas zabawy pięknie zaprezentowali się utalentowani uczniowie i absolwenci w występach muzycznych czy artystycznych: Anna Brzeska, Hubert Falkiewicz, szkolny chór przygotowany przez p. Martę Furman i absolwentkę Arletę Barczyk, występ Krystiana Brylowskiego oraz magika Piotra Klasy, a także pokaz zumby w wykonaniu uczniów. Wieczór uświetnił też występ zespołu Przodkowianie i kapeli Kręgiel Band.

W czasie spotkania licytowano oryginalną piłkę PZPN z podpisem pana prezesa Zbigniewa Bońka, piłkę z podpisem A. Siódmiaka, koszulkę z podpisami zawodników Trefl Gdańsk, płytę A. WyszkoniD. Kwiatkowskiego, Lady Pank z podpisami piosenkarzy, płytę Grupy MoCarta, własnoręcznie robione produkty świąteczne przekazane przez młodzież ZSZiO w Kartuzach oraz darowizny przekazane przez lokalnych przedsiębiorców.

Serdeczne podziękowania za wsparcie tej akcji charytatywnej składamy darczyńcom i licytującym: państwu Genowefie i Kazimierzowi Mejer, Jolancie i Zbigniewowi Zaborowskim, Dorocie i Tomaszowi Zielke, Hannie i Dariuszowi Riegel, , Donacie i Grzegorzowi Woźniak, Wiesławie Rompa, Marcie i Markowi Zaborowskim, panu Tomaszowi Frankowskiemu, Sylwii i Michałowi Papina, Barbarze i Stanisławowi Wróbel, Mirosławowi Szutenberg, Dorocie i Robertowi Adamowskim, Magdalenie i Krzysztofowi Elgert, Anecie i Danielowi Hewelt, Sylwii i Krzysztofowi Butkowskim, Agnieszce Stachura-Mrówka, Patrycji i Mateuszowi Lis, Danucie i Ireneuszowi Młyńskim, Elwirze i Pawłowi Prystupa, Joannie i Bartoszowi Borkowicz, Annie i Arkadiuszowi Szulc, Alicji i Dominikowi Zaremba, Anicie i Jackowi Stoltmann, Michałowi Klaman, Krzysztofowi Zwara, Leszkowski Stankowskiemu, Jackowi Kluge,  Pawłowi Ziemann, Milenie Rajn i Mateuszowi Cyman, Iwonie i Grzegorzowi Śleszyńskim, Renacie i Tomaszowi Szyca,  Beacie i Andrzejowi Młyńskim, Izabeli Sołtysek, pani Zofii Stencel, Martynie Fularczyk, Adriannie Grunke, Emilii Szymańskiej, panu Krzysztofowi Piwowarskiemu, Adamowi Serkowskiemu, przedsiębiorstwom: GS Żukowo, ArtLand, Salon Fryzjerski New Look, High Heels, Atelier Krawieckie Sylwia Hilbrycht, BRIDGESTONE,  Gabinet Afrodyta, Auto Miras,  Dla Zdrowia – K. Wiczkowska, Trendy, Strefa Urwisa, Stylizacja Paznokci Oriana – Izabela Sołtysek, Delikatesy RIBENA, Stajnia FIORD, hotel Dolina Charlotty, Alexander Piotr Pundzis, hotel MIŁOSZ, FORMA Fitness Club,  Interplastic, restauracjom Gościniec Kaszubski i Dla Przyjaciół – Wyczechowo.

Gorące podziękowania dla wszystkich tych, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w czasie tej akcji charytatywnej.

Za okazane serce serdeczne podziękowania składają zarząd i członkowie Stowarzyszenia.